Ons team

ThuisBaas-directeur-Marjan

Marjan Minnesma – Algemeen directeur

marjan.minnesma@urgenda.nl

Marjan is directeur van ThuisBaas. Haar woning is voorzien van infraroodpanelen en van maar liefst 65 zonnepanelen. De zonnepanelen wekken niet alleen energie op voor haar energieneutrale woning maar ook voor haar elektrische auto.

ThuisBaas-hoofd-techniek-gijs

Gijs van Wijk – Hoofd techniek

gijs.van.wijk@thuisbaas.nl

Gijs is hoofdverantwoordelijk voor de doorontwikkeling van de technische systeemconcepten. Hij heeft zijn eigen energieneutrale huis in Alkmaar, dat is gebouwd met circulaire materialen en technieken.

ThuisBaas-energie-adviseur-Tom

Tom Keppens – Energie adviseur

tom.keppens@thuisbaas.nl

Als u mee doet, maakt Tom een plan op maat voor uw huis. Hij is op de achtergrond ook degene, die al onze kennis verzamelt en zorgt dat we deze uniform toepassen. Tom heeft zijn eigen huis energieneutraal gemaakt.

ThuisBaas-adviseur-energie-Juke

Juke Westendorp – Energie adviseur & projectleider

juke.westendorp@thuisbaas.nl

Juke verzamelt informatie, bespreekt dit met u en maakt vervolgens een plan op maat voor uw huis. Isolatiemogelijkheden, comfort en wensen krijgen altijd aandacht. Zelf heeft ze net de bouw van haar energieneutrale woning afgerond.

ThuisBaas-Edwin-adviseur

Edwin Bommezij – Energie adviseur

edwin.bommezij@thuisbaas.nl

Edwin stelt het op maat gemaakte plan voor uw huis op. Met zijn eigen woning is hij ook op weg naar energieneutraal. Hij heeft al zonnepanelen, een instant heater en inductiekookplaat. Dit maakt hij nog compleet met een warmtepomp, zonnecollector en extra zonnepanelen.

Errico Garofalo – Hoofd Techniek

errico.garofalo@thuisbaas.nl

Errico ontmoet u aan het begin van de uitvoeringsfase. Hij zorgt ervoor dat het werk wordt voorbereid, dat de uitvoering soepel verloopt en dat de puntjes op de i worden gezet. Inmiddels heeft hij zijn nieuwe huis ook aardgasvrij en binnen helemaal energieneutraal gemaakt.

ThuisBaas-specialist-techniek-john

John van Dam – Expert techniek

john.van.dam@thuisbaas.nl

John zorgt voor de doorontwikkeling en optimalisatie van de techniek. Als pionier heeft hij het zonneboiler terugloopsysteem ontwikkeld en technieken zelf geproduceerd. In zijn eigen huis heeft hij een zonneboiler en zonnepanelen.

Vanessa van Veelen – Projectleider

vanessa.van.veelen@thuisbaas.nl

Vanessa helpt appartementseigenaren in Amsterdam om aardgasvrij te worden. Zij heeft haar eigen huis inmiddels klaar dankzij een warmtepomp met ‘groene’ heipalen als bron en een zonneboiler voor het warme water.

Marlon Bajnath – Uitvoerder / Werkvoorbereider

marlon.bajnath@thuisbaas.nl

Marlon is van huis uit loodgieter en heeft een fascinatie voor duurzame technieken. Bij ThuisBaas doet hij wat hij het liefst doet en dat is de uitvoering van onze energieneutrale projecten organiseren samen met de bewoner en de monteurs.

Thuisbaas-Financien-Marja

Marja Cottaar – Financien

marja.cottaar@thuisbaas.nl

Marja regelt al onze financiële zaken. Van haar ontvangt u de facturen en ze zorgt voor de inkoop van alle producten. Marja heeft zonnepanelen en verwarmt haar huis niet alleen met stadsverwarming maar ook heel lokaal met infrarood.